“Черкаські Мавпи” не без проблем переграли “Політехнік”

0
38

Команда Максима Міхельсона захопила лідерство зі стартових хвилин зустрічі, проте харків’яни зуміли нав’язати боротьбу в кінцівці матчу.

Про це повідомляють на сайті “Черкаських мавп”.

БК «Авантаж-Політехнік» – БК «Черкаські Мавпи» – 83:92 (20:27, 19:19, 27:26, 17:20)

БК «Авантаж-Політехнік»: Вуйович – 23оч, 5бп; Козлов – 15оч, 10рп, 4пб.

БК «Черкаські Мавпи»: Джефферсон – 23оч, 8пб; Кобець – 21оч; Кольченко – 11оч, 5рп.

Старт гри виявився нервовим: господарі виконали ривок 6:0, на що Черкаси відповіли вдалими діями власного капітана Олександра Кольченка, який забив 5 очок поспіль та повернув свою команду до гри. Надалі «Черкаські Мавпи» зуміли захопити лідерство та виграти чверть +7: 20:27.

В другій десятихвилинці гості зусиллями молодих Ткаченка та Кобця намагалися збільшити різницю в рахунку, проте гравці з Харкова діяли сконцентровано та не давали забивати легкі бали своїм суперникам. як результат – рівний рахунок у чверті – 19:19 та загальний 39:46.

Після розмов в роздягальні на паркет повернувся дещо інший «Політехнік». Команда Тимура Арабаджи почала діяти більш злагоджено. Черкаси ж навпаки почали допускати втрати. Як результат – на старті заключного періоду рахунок на табло був рівним – 72:72.

Проте цих зусиль команди з Харкова було замало, аби зробити міні-сенсацію та обіграти значно іменитішого суперника. 83:92 – Команда Максима Міхельсона святкує шосту перемогу в чемпіонаті.